Telefonotéka

13. červen 2002

Český rozhlas Vltava nabízí oblíbené živé vysílání, které dvě desítky let spoluvytvářejí posluchači, kteří se do něho mohou telefonicky či mailem zapojit a jehož součástí je i soutěž o CD, každý všední den dopoledne od 10:00 do 11:30.

Hosty tohoto setkání jsou osobnosti z různých kulturních oblastí - hudebníci, malíři, literáti či filmaři – a jejich spektrum obohacuje i řada osobností z oblasti vědy, medicíny atd. Jedno však mají stále společné - a to kulturní pohled na svět v tom nejširším smyslu slova. V pořadu je také velký prostor věnován znějící hudbě, z velké části ve vlastním výběru hostů. Hudba tvoří určitě o něco víc než polovinu plochy pořadu a nebývá stahována, jde o skladby a jejich části, v závěru pořadu i rozsáhlejší.

Každý čtvrtek vysíláme živě za účasti publika z Galerie v rozhlasové budově na Vinohradské 12. Budeme rádi, když se přijdete podívat a promluvit si sami přímo s našimi hosty - nejen muzikanty, kteří přicházejí vesměs živě zahrát, ale i s předními představiteli dalších uměleckých či vědeckých oborů. Jinak se pravidelně živě vysílá z diskusního studia, kam můžete volat a účastnit se soutěže, nebo pokládat telefonické dotazy či psát dotazy na mail reflektor@rozhlas.cz

Telefonáty a dotazy jsou vítány v jakémkoli množství, v soutěži může každý posluchač získat výhru pouze jednou měsíčně.

Připravují a moderují: Lukáš Hurník, Robert Tamchyna, Jana Vašatová, Markéta Vejvodová, Veronika Paroulková, Jana Klusáková, Eva Ocisková, Blanka Stárková, Renata Klusáková, Ivan Ruml, Vojtěch Babka, Otakar Svoboda, Ilja Šmíd, aj. Pravidelně se účastní moderátoři z regionů (Renáta Spisarová, Eva Lenartová, Zuzana Zatloukalová, Zuzana Ledererová, Michal Bureš, Jan Hlaváč ad.), kteří vysílají živě ze svého působiště.

Spojení do studia:telefon: 221 553 223 e-mail: reflektor@rozhlas.cz

Odpovědný redaktor: Jana Vašatová Své dotazy a náměty pište na e-mail: reflektor@rozhlas.cz

Spustit audio