O pořadu Osudy

Autentické vzpomínky významných osobností kultury a umění. Vyprávění o vlastním životě i o životech blízkých lidí. Všechny díly podcastu Osudy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

V online premiéře uvádíme Osudy Jiřího Černého, hudebního publicisty, kterého znáte nejenom z Českého rozhlasu. Příběh Jiřího Černého nabízí důležitý obraz proměn české populární hudby a společnosti v posledních desetiletích.

Nechte se unést i příběhy dalších inspirativních lidí jako je Arnošt Goldflam, Dina Štěrbová, David Vávra, Eva Jiřičná, Jaroslav Hutka, Miroslav NevrlýLenka Reinerová nebo Erika Bezdíčková.

Osudy si nově můžete poslechnout nejen ve vysílání, na webu Vltavy a v aplikaci mujRozhlas, ale i v podcastových platformách.

Další pořady

 • Akcent

  Podcast, ve kterém si na jedno kulturní téma posvítíme z více úhlů pohledu. 

 • Hororové povídky

  Edgar Allan Poe, Howard Phillips Lovecraft nebo Ladislav Klíma. Zapomeňte na klidný spánek, hororové povídky na Vltavě nabízí vrcholné světové i české texty. 

 • Operní večer

  Přímé přenosy z Metropolitní opery v New Yorku a nabídka Operní sezóny Eurorádia, která mapuje dění na scénách prestižních operních domů.

 • Radiodokument

  České i zahraniční rozhlasové dokumenty. Jejich pravidelný příděl rozvíří vaši představivost, zasáhne vaše smysly a nastolí nové otázky.