Feelgood Brothers Show s Vrtulníkem Michaelem V.

11. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Rádio Dada s Vrtulníkem Michaelem V.

Vedle Oto Klempíře, který pravidelně uvádí svůj hudební výběr v pořadu Sedmé nebe, má Vltava hlas i další výrazné figury legendární kapely J.A.R. Vrtulník Michael V. pro vltavské Rádio Dada stvořil postavu dosti pofidérního moderátora, který si nebere servítky, když uvádí svojí nekorektní The Feelgood Brothers Show.

Ztřeštěná hodinovka nabízí spoustu vtipů, tak trochu pohádkový příběh a také představuje vznik a vývoj hudby 20. století. Třetí část se od jazzu přesune k blues a opět se budeme přesouvat i do jiných časových dimenzí.

autor: Michael Viktořík
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...