Rádio Dada uvádí Dospělý večer Petra Marka

30. říjen 2017
Petr Marek

Volný cyklus pořadů Petra Marka, známého především jako frontmana hudební skupiny MIDI LIDI, herce a spoluautora improvizovaných rozhlasových her Radio Ivo: Život nedoceníš či režiséra nízkorozpočtových podivných filmů (Láska shora, Nic proti ničemu).

Pod hlavičkou Rádia Dada se v Dospělém večeru budou poodkrývat (skryté) a pojmenovávat (zjevné) spojitosti naší kultury. Vzniklý esejistický dort se chystá chutnat tragikomicky, ale v zásadě pravdivě. Pomyslnou třešničku si na tuto zvukovo-názorovou koláž dosadíte vlastním poslechem a meditací. Ta může mít samozřejmě nejrůznější podoby, což už nechává Dospělý večer na vás.

První vydání si jako záminku k této „inteligentní šarádě s.r.o.“ bere téma LOAJALITA. Krom mnoha minut zajímavých úvah uslyšíte i jisté minuty hudby. Hosty Petra Marka jsou členka hudební skupiny Čokovoko Zuzana Fuksová, scénáristka Andrea Jarošová a hudebník a zvukový mág Ondřej Ježek. To by člověk neřek.

Rádio Dada uvádí Vyváženou revue Ondřeje Cihláře

Ondřej Cihlář

Ve Vyvážené revue je vždy představen zajímavý host z kulturního prostředí. Páteřní rozhovor je proložen písněmi a rubrikami, které se pokouší vyvážit pocit posluchače z poslechu revue do kulturně společenského zenu. Revue na hraně umění, zpravodajství, kulturního rozcestníku a společenské talkshow uvádí Ondřej Cihlář.

Spustit audio
autor: ČRo Vltava
  • Zábava
  • Rozhlasová tvorba