Becca Stevens & The Secret Trio

18. listopad 2021

V pořadí šestá deska americké zpěvačky Beccy Stevens. Recenzi připravil Otakar Svoboda. 

(…) Je možné jen závidět Mahlerům, Dvořákům nebo Mozartům doby minulé, kdy se svými postupy, nápady a vrstveními byli v čase komponování osamoceni a nemuseli přitom hledat velké úkryty. Dnes se prostě nevyhnete, pokud nechcete vyrazit na opuštěný ostrov. Nicméně, novinka Beccy Stevens a jí osloveného Nového tria je i tak velmi originální, aniž bych ji s tvorbou jmenovaných historických osobností srovnával. Přináší kolekci povedených písniček, která je soudržná, kvality nekolísavé a velmi příjemná. Dejte si ji, až budete třeba trochu rozladěni i současnou – opakující se situací. Klid do vašich duší přinese jistě. (…)

Nahrávka vyšla ve vydavatelství GroundUP Music.

autoři: Otakar Svoboda , Daniel Jäger
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...