200 nejlepších seriálů všech dob mapuje stejnojmenná kniha nakladatelství Mladá fronta

7. únor 2019

Zorientovat se v současné záplavě televizních a internetových seriálů chce pomoci kniha 200 nejlepších seriálů všech dob. Vychází péčí nakladatelství Mladá fronta.

„Soustředil jsem se hlavně na novější seriály, které ještě neměly žádnou publicitu nebo jen velmi malou. Asi nemá smysl psát o Nemocnici na kraji města, kterou všichni dobře znají, takže jsem vybíral hlavně seriály, které byly u nás uváděny po roce 1990 a také jsem dával přednost těm, ke kterým se u nás dá dostat,“ říká autor knihy Tomáš Vyskočil.

Z knihy 200 nejlepších seriálů všech dob

Seriály jsou pro snadnou orientaci pečlivě roztříděné podle žánrů a témat a kromě krátkého představení je doplňuje i řada zajímavostí, přehledů a v neposlední řadě fotografií. Dozvíte se také, zda se seriál zrovna vysílá v televizi, prodává na DVD nebo ho mají v nabídce služby jako Netflix či HBO.

Každému seriálu můžete udělit počet hvězdiček, napsat vlastní recenzi, postupně si odškrtávat, co už jste viděli, i si sestavit seznam, co ještě vidět chcete. Prostor je ponechán i pro uvedení těch nejoblíbenějších hlášek, scének či postav, a na konec si své znalosti můžete prověřit v kvízu.

Z knihy 200 nejlepších seriálů všech dob
Spustit audio