Slavnostní setkání s BROLNem

3. listopad 2008

Český rozhlas si Vás dovoluje pozvat na závěrečný koncert oslav 85. výročí zahájení pravidelného rozhlasového vysílání u nás. K této příležitosti zahraje Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů v pátek 21. listopadu 2008 od 19.00 hodin v Majakovského sále Národního domu na Vinohradech.

Koncert připraví současný umělecký vedoucí, primáš a zpěvák František Černý ve spolupráci s emeritním koncertním mistrem orchestru, houslovým virtuosem profesorem Bohumilem Smejkalem. Uslyšíte Vlastu Grycovou, Luboše Holého a Martina Hrbáče. Těšit se můžete i na Ludmilu Malhockou a Kláru Blažkovou. Se známými umělci vystoupí i dětští vítězové soutěže Zpěváček a mnoho dalších. Soubor ve svém programu připomene ty nejlepší okamžiky své existence a sílu po léta budované tradice.

Vstupenky na koncert si můžete zdarma vyzvednout ve středu 12. listopadu od 9.00 do 18.00 hodin ve vrátnici Českého rozhlasu v Římské ulici 13, Praha 2 nebo v pracovní dny od 11.00 do 17.00 hodin v Informačním středisku Folklorního sdružení, Senovážné náměstí 24, vchod z Jeruzalémské ulice, Praha 1. Vstupenky bude možné získat i přímo před začátkem koncertu v Národním domě na Vinohradech.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

autor: zuf
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, projektový manažer ČRo

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.