Kapela All Da Soulz: elektro-jazzová svěženka na tuzemské hudební scéně
Počet koncertů: 0. Počet natočených písní: 4. Množství hudebních zkušeností: nepřeberné. To je v kostce příběh zbrusu nové tuzemské kapely All Da Soulz, které právě vychází eponymní debutové EP. Jejich hudba potěší jak milovníky jazzu, tak i elektroniky. Do ArtCafé si moderátor Tomáš Klement pozval kapelníka All Da Soulz, klávesistu Andreje Željazkova a bubeníka Víta Rafaela Matysku. Vedle toho také uslyšíte novinky od dalších elektronických kapel: Ohm Square a Khoiba.
Související
-
Vzplálo to a vzlétlo. Vychází nová deska dvojice Everything But The Girl
Elektropopovému duu Everything But The Girl vyšlo nové album Fuse. ArtCafé plné písní z očekávané novinky, ukázek z recenzí a úryvků rozhovorů připravil Tomáš Klement.
-
Kapela Vanua2: S nálepkou pop souhlasíme!
Debutová deska kapely Vanua2 nazvaná Two of Us je suverénní nahrávka vyzrálé skupiny. S hudebníky vede v ArtCafé rozhovor Tomáš Klement.
-
Musím se rozhodnout, jestli vezmu hudbu do ruky a budu tvořit, říká písničkářka Jana Vébrová
Album Kameny ze dna vyšlo Janě Vébrové po šestnácti letech. O textech skladeb, lásce ke kapele Dunaj i o tom, co pro ni album znamená mluví v ArtCafé s Tomášem Klementem.
Nejposlouchanější
Viktorín Šulc: Etuda z odvrácené strany. Alois Švehlík a Vladimír Dlouhý na stopě brutálnímu vrahovi
-
Michail Bulgakov: Pilát Pontský. Osudný den v životě římského prokurátora
-
Ingeborg Bachmannová: Dobrý bůh z Manhattanu. Zosobněná síla zla, která zničí každou lásku
-
Léon Bloy: Chudá žena. Nezapomenutelnou a vznešenou dceru bídy čte Jan Kanyza
-
Alois Jirásek: Lucerna. Pohádka nejen o tvrdohlavém mlynáři a jeho milované Haničce
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor


Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.