ISMY po česku TOP 10

16. leden 2006

V soutěži O dokument roku bylo na základě posluchačského hodnocení vyhlášeno deset pořadů, které dostaly nejlepší průměrnou známku. Zde jsou, seřazeny podle data premiér: 1. Jitka Škápíková: Skandalismus (5. ledna) 2. Kateřina Ondroušková, Jitka Škápíková: Workoholismus (2. února) 3. Bronislava Janečková: Terorismus (25. května) 4. Lenka Jaklová: Judaismus (8. června) 5. Ivan Hoffman: Klientelismus (3. srpna) 6. Hana Soukupová: Regionalismus (31. srpna) 7. Petr Slinták: Environmentalismus (12. října) 8. Kateřina Ondroušková, Jitka Škápíková: Alkoholismus (26. října) 9. Marek Janáč: Komunismus (9. listopadu) 10. Kateřina Ondroušková, Jitka Škápíková: Exhibicionismus (21. prosince)

Pokud se chcete zapojit do soutěže "O dokument roku", pošlete jednomu z těchto deseti pořadů svůj hlas. Vaše hlasy budou připočteny jako jedničky k dosavadnímu hodnocení a máte tak šanci zlepšit průměrnou známku dokumentu, který se vám nejvíce líbil. Hlasovat můžete: - do 15. února prostřednictvím hlasovacího lístku v čísle 4 Týdeníku Rozhlas nebo dopisem, který zašlete na adresu Český rozhlas 3 - Vltava, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2, na obálku uveďte heslo DOKUMENT - do 20 února formou e-mailové pošty na adresu dokument@rozhlas.cz a pomocí SMS zpráv na číslo 736 30 40 30 ve tvaru: DOKUMENT mezera a pořadové číslo dokumentu 1 až 10 Všechny hlasy budou slosovány a výherci obdrží věcné ceny od partnerů soutěže. Ismy po česku podporují: News Outdoor Czech Republic s.r.o., AUDIT ÚČETNICTVÍ, s.r.o., Sennheiser, nakladatelství Mladá fronta, Harmonie a Národní divadlo. Mediálním partnerem Ismů po česku se stal časopis Xantypa.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.