DebbiLove: Klasická dávačka

6. prosinec 2019

Jak co nejvíce dát? Jak dát hodně? Dáváme si dost? V pokojíčku dobré vůle, království společné pohody rozmlouvají sváteční hosté Richard Fiala, herec a klaun, s písničkou a pohotový kreslíř Lukáš Hudec s ostrými hroty.

Moderátorka Bio Masha poskytuje další návody na tvořivé využití ruliček a víček v boji proti stresu, nadýmání, pomýlenému sebehodnocení a ostatním překážkám na cestě k souladu a míru. Hudebník Luděk Kazda s pochopením citlivě cinká koulemi a mává chvojím.

Spontánně dramatické jádro pořadu se tentokrát děje prostřednictvím zpěvohry. Ladné piruety snášejících se krystalů lze provádět v příšeří nebo se zavřenýma očima.

Živě z vltavského studia, toho, kde je telefon, kam se dá volat.
Dary, trávení, melancholie, Bio Masha, Luděk Kazda, Richard Fiala, Lukáš Hudec

autor: Bio Masha
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová