DebbiLove: Klasická dávačka

6. prosinec 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Sněhová vločka

Jak co nejvíce dát? Jak dát hodně? Dáváme si dost? V pokojíčku dobré vůle, království společné pohody rozmlouvají sváteční hosté Richard Fiala, herec a klaun, s písničkou a pohotový kreslíř Lukáš Hudec s ostrými hroty.

Moderátorka Bio Masha poskytuje další návody na tvořivé využití ruliček a víček v boji proti stresu, nadýmání, pomýlenému sebehodnocení a ostatním překážkám na cestě k souladu a míru. Hudebník Luděk Kazda s pochopením citlivě cinká koulemi a mává chvojím.

Spontánně dramatické jádro pořadu se tentokrát děje prostřednictvím zpěvohry. Ladné piruety snášejících se krystalů lze provádět v příšeří nebo se zavřenýma očima.

Živě z vltavského studia, toho, kde je telefon, kam se dá volat.
Dary, trávení, melancholie, Bio Masha, Luděk Kazda, Richard Fiala, Lukáš Hudec

autor: Bio Masha
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...