O pořadu Hit týdne

Rádio Praha, to je nejvíc hitů v digitálu. Pojďte s námi hledat ten nejlepší.

Petr Jungmann a Honza Chlaň nabízejí světové žebříčky, žhavé novinky, pohledy zpátky a ty největší hity na Rádiu Praha.

Každou neděli po 21. hodině uslyšíte aktuální světové žebříčky, žhavé novinky a pohledy zpátky. Ve hře je 15 hitů z našeho playlistu, 5 nasazených novinek a 10 nejlepších. Jeden hit vyhraje a dalších 9 zůstane ve hře.

Každý hit může bodovat 8 týdnů, pak je vyřazen. Hlasovat můžete po odvysílání pořadu vždy do čtvrtka do půlnoci. Z jedné IP adresy lze hlasovat 1x za 24 hodin. Ty nejlepší songy uslyšíte na Silvestra v Hitu roku.

Poslechněte si, jak si vedli interpreti a kapely v minulých kolech >>

Poslední záznamy

Další pořady

  • Knižní pól

    Setkání s knihami napříč prostorem a časem.

  • Staří mistři

    Hudba, která nestárne aneb Sobotní odpoledne věnované léty prověřeným kusům.

  • Hororové povídky

    Edgar Allan Poe, Howard Phillips Lovecraft nebo Ladislav Klíma. Zapomeňte na klidný spánek, hororové povídky na Vltavě nabízí vrcholné světové i české texty. 

  • Umění padělat

    Originální umělecké dílo, nebo bezcenný padělek? Odhalte falza ve výtvarném umění s Terezou Hofovou v nové vltavské podcastové sérii.