O pořadu Až na dřeň

O radostech i trápeních se známými osobnostmi. Moderuje Kateřina Kubalová.

Našimi hosty jsou herci, zpěváci, sportovci i lékaři, spisovatelé nebo filmaři, zkrátka lidé, kteří mají o čem mluvit. A my se jich nebojíme zeptat nejen na to, co je těší a zajímá, ale i na to, co je trápilo či trápí, nebo na co by ve svém životě raději zapomněli. Pořad Až na dřeň zkrátka nezůstává jen u nablýskané slupky, ale nahlíží i do třináctých komnat.

Za léta, kdy je Až na dřeň nedílnou součástí vysílání Rádia Praha, už k našemu mikrofonu usedly desítky osobností všech možných oblastí veřejného života. Ohlasy i tipy na hosty, které byste rádi v pořadu Až na dřeň slyšeli, můžete posílat na email autorky katerina.kubalova@rozhlas.cz.

Historie

Pořad vysíláme od září 2008, kdy si jeho autor Petr Kouba začal do studia zvát známé osobnosti a klást jim zvídavé otázky na tělo. V únoru 2009 převzala moderátorskou štafetu Kateřina Kubalová, která pořad připravuje dodnes.

Další pořady

  • Koncert bez hranic

    Exkluzivní koncerty světových i domácích hvězd, inspirativní nové fúze a ikony alternativních žánrů. Poslouchejte on air každou neděli ve 20 hodin.

  • Sedmé nebe

    Hudbu podle svého vkusu vám nabídnou a slovem vás provedou výrazné tváře tuzemské scény – od hudebnice Never Sol, přes publicistu Pavla Klusáka po Milana Caise z Tatabojs. 

  • Ztracený generalissimus

    Vydejte se s reportérem Vojtěchem Kovalem a kurátorem Ondřejem Horákem po stopách obřího obrazu Josifa Stalina, který zmizel neznámo kam. 

  • Souzvuk

    Souznění hudby a slov. Próza nebo poezie, jazz i jiné žánry…