Sedmé nebe s Ninou Marinovou: Podzim umí být náladový, ale i barevný

24. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nina Marinová

Zpěvačka a houslistka Nina Marinová se při přípravě svého říjnového Sedmého nebe nechala inspirovat náladami podzimu. Poslechněte si její nejnovější barevný výběr.

Podzim umí být náladový. Silný vítr, který rozfouká popadané listy všech barev, sychravé dny, které přinášejí vskutku všechny odstíny šedi, a moc veselo nám z nich není. První ranní mrazíky, kvůli kterým se z postele vstává zas o trochu hůře. A potom jsou tu chvíle, kdy se zpoza mraků vyloupne v plné síle slunce a najednou je vše zlatem zalité, tak jak to jen podzim dokáže.

V pořadu zazní třeba kanadská zpěvačka, kytaristka a skladatelka haitského původu Melissa Laveaux, francouzský zpěvák Bertrand Berlin, trumpetista a zpěvák z Brooklynu Alexander Toth nebo legendární Nina Simone.

autoři: Nina Marinová , zpr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...