Sedmé nebe s Ninou Marinovou: Jak rozpustit smutné nálady v melancholii

28. únor 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Nina Marinová

Nina Marinová jde melancholii naproti. Přesvědčte se při poslechu jejího nejnovějšího hudebního výběru pro vltavské vysílání.

„V poslední době mám takovou náladu. Snažím se myslet pozitivně a říkat si, že všechno bude fajn, a myslet na lidi, kteří to v tomto čase mají opravdu těžké. Snažím se hýbat, chodit do přírody, volat s rodinou, cvičit na housle... Ale někdy se mi prostě stane, že bez ohledu na to, jak moc se snažím, náladu mám stále pod psa,“ svěřuje se Nina Marinová v úvodu Sedmého nebe.

Zjistila prý, že jí v takových chvílích nejvíce pomůže jít té melancholii naproti. Vždyť když se jí člověk nebrání, může z ní nakonec vzniknout i něco pěkného. V duchu toho vybírala hudbu do dnešního Sedmého nebe. Playlist je plný skladeb, při kterých se můžete zasnít, nebo si povzdechnout.

Izraelská zpěvačka s íránskými kořeny Liraz, kanadský písničkář Patrick Watson, australská kapela Black Jesus Experience s legendou ethio-jazzu Mulatu Astatkem, kladenská kapela Zrní, Marta Töpferová nebo finská zpěvačka Julia Adal. Ti všichni vám představí svá hudební pojetí melancholie.

autoři: Nina Marinová , zpr
Spustit audio