Moon Hooch, Jaga Jazzist a další. Poslouchejte záznamy koncertů z Mladí ladí jazz Open Air 2019 a 2023

25. duben 2024

Blíží se aktuální ročník festivalu Mladí ladí jazz 2024 a vy se na něj můžete naladit třeba velkým zahřívacím kolem v podobě koncertů z předchozích oslav, které teď vysíláme ve čtvrtečním večerním pořadu Koncert jazz. Poslouchejte online do 30. 6. 2024.

Stanice Vltava se každoročně podílí s festivalem Mladí ladí jazz na oslavách Mezinárodního dne jazzu 30. dubna při organizování Open Airu pod širým nebem otevírajícího prostor velké travnaté plochy Karlova náměstí v centru Prahy hudební současnosti.  

4. dubna
Moon Hooch a Jaga Jazzist na Mladí ladí jazz 2019
Záznam dvou koncertů z oslav Mezinárodního dne jazzu na Karlově náměstí 30. dubna 2019 připravil a uvádí David Brada. Upravená repríza z 27. 6. 2019.

18. dubna
Blue Uandi, Rozhlasový big band a Aid Kid na Mladí ladí jazz 2023
Tři koncerty z multižánrových oslav Mezinárodního dne jazzu na Karlově náměstí 30. dubna 2023. Připravil Václav Vraný a uvádějí David Brada s Janem Gregarem.

25. dubna
Caleb Cunle a Zaska na Mladí ladí jazz 2023
Dva koncerty z multižánrových oslav Mezinárodního dne jazzu na Karlově náměstí 30. dubna 2023. Připravil a uvádí David Brada s Janem Gregarem.

Vysíláme každý čtvrtek na Vltavě v pořadu Koncert jazz od 21:00. 
Koncerty z Mladí ladí jazz nabízíme do 30. 6. 2024.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.