Jak se soubor 11:55 záhadně ztratil na chatě v lesích. Poslechněte si tajemný díl Rádia Dada

31. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jak se soubor 11:55 záhadně ztratil na chatě v lesích

Divadelní soubor 11:55 (Zapětdvanáct) pro Rádio Dada pravidelně chystá svůj pořad nazvaný Rádio Zapětpůlnoc (23:55). Ten mívá tradiční rubriky i postavy, s nimiž se setkáváme vždy – jako třeba se slavnou věštkyní Petardou Herákovou, která vstupuje do astrálu, aby zjistila, kdo ji kde potřebuje. Tentokrát je ale všechno trochu jinak!

Tvůrci nedodali rozhlasový materiál a proslýchá se, že se po nich slehla zem. Ochotný nový moderátor Českého rozhlasu Vltava, pan Karel Karel, však milostivě souhlasil a ve svém volném čase se jal vyplnit vysílání pátráním po tom, co a proč vedlo soubor Zapětdvanáct k tomu, aby takto hazardoval se svým dobrým jménem.

Tak trochu detektivní a tak trochu hororový díl Rádia Dada nás zavádí nejen do studia, ale také na tajemnou chatu uprostřed lesů, kde se dá zřejmě vystopovat začátek konce souboru.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...