Jak se soubor 11:55 záhadně ztratil na chatě v lesích. Poslechněte si tajemný díl Rádia Dada

22. červenec 2022

Divadelní soubor 11:55 (Zapětdvanáct) pro Rádio Dada pravidelně chystá svůj pořad nazvaný Rádio Zapětpůlnoc (23:55). Ten mívá tradiční rubriky i postavy, s nimiž se setkáváme vždy – jako třeba se slavnou věštkyní Petardou Herákovou, která vstupuje do astrálu, aby zjistila, kdo ji kde potřebuje. Tentokrát je ale všechno trochu jinak!

Tvůrci nedodali rozhlasový materiál a proslýchá se, že se po nich slehla zem. Ochotný nový moderátor Českého rozhlasu Vltava, pan Karel Karel, však milostivě souhlasil a ve svém volném čase se jal vyplnit vysílání pátráním po tom, co a proč vedlo soubor Zapětdvanáct k tomu, aby takto hazardoval se svým dobrým jménem.

Tak trochu detektivní a tak trochu hororový díl Rádia Dada nás zavádí nejen do studia, ale také na tajemnou chatu uprostřed lesů, kde se dá zřejmě vystopovat začátek konce souboru.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.