Emil Vachek: Zlá minuta

10. srpen 2014

Inspektor Klubíčko v detektivce vyšetřuje vraždu mladé služky.

Režisér Jiří Horčička pozval v roce 1973 k natáčení detektivního příběhu inspektora Klubíčka Bohuše Záhorského, Jaroslava Kepku, Zdeňka Řehoře a Martina Růžka.

Tuto inscenaci vám v rámci programové řady Ad libitum nabízíme k poslechu jako pozvání k prohlídce rozhlasového e-shopu Radiotéka.cz. Připomínáme, v tomto obchodě najdete vedle archivních nahrávek také novinky z produkce stanice Vltava.


Osoby a obsazení: inspektor Klubíčko (Bohumil Záhorský), Maxant (Jaroslav Kepka), komisař Březina (Zdeněk Řehoř), řidič (Jaroslav Moučka), paní (Jaroslava Drmlová), Koníček (Ferdinand Krůta), doktor Ďablic (Martin Růžek) a domovnice (Ludmila Roubíková)

Autor: Emil VachekRozhlasová úprava: Lya ŘíhováDramatizace: Jindřich ČernýDramaturg: Jaromír PtáčekRežie: Jiří Horčička

Natočeno v roce 1973.

autor: Tvůrčí skupina literárně-dramatické tvorby
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...